policia
Reklama

Na Úrad vlády a do medií bol doručený list od anonyma v ktorom dáva vláde aj prezidentke ultimátum na odstúpenie. Ak ultimátum nenaplnia do 31.03.2021. Anonym vraj nebude vyjednávať!

Čakajú Vás krvavé a kruté časy. Máme kontakty s adresami aj prechodnými vás všetkých vrátane vašich rodín, armádnych predstaviteľov a celej zostavy polície. Pre prípad, že tak neučiníte, sme pripravení ísť do krvavého boja za slobodu!

v liste uvádza anonym

V liste sa ďalej opisuje ako budú postupovať v likvidácii budov a vozového parku celého štatneho aparátu.

Úrad vlády zhorí v plameňoch!

v liste uvádza anonym

Či ide o možný teroristický útok, už rieši nielen polícia, ale aj Slovenská informačná služba.

SIS sa spolu s Policajným zborom intenzívne venujú hrozbám voči ústavným činiteľom a štátnym orgánom, ktoré sa začali vo zvýšenej miere objavovať najmä vo virtuálnom prostredí sociálnych sietí, alebo v anonymných podaniach prostredníctvom listových zásielok,

uviedla v stanovisku Slovenská informačná služba.

Ultimátum vláde Igora Matoviča

Toto ultimátum prišlo po ročnej vláde Igora Matoviča, počas corona krízy. Áno je pravdou, že túto vládu sprevádza nezrelosť, občas aj chaos a hádky. Ale takýmto vyhrážaním sa kríza nevyriši. Nachádzame sa v ťažkých časoch a kto vlastne nie. Celá Európa bojuje, ako len môže, aby dostala coronu pod kontrolu. Často krát za to môžu samotní ľudia nedodržiavaním karanténnych opatrení jednotlivých krajín.

Jediné možné riešenie, ako to prekonať je začať práve od seba. Ani vláda ani prezidentka, ani žiadna farmaceutická spoločnosť nemôže za rozširovanie vírusu medzi nami. Nikto z nich nelieta ponad našimi hlavami. A neroznáša tu coronu. Veď aj načo by im to bolo? Iba by poškodili sami sebe. Veď, predsa chcú ostať vo vláde, čo najdlhšie. A to môžu iba s našou podporou.

Zdroj: TVnovinyJoJ Foto: pixabay